HoroskopyMěsíční horoskopy

Měsíční horoskopy

Horoskop na příští měsíc

2021

2020

2019

Měsíční horoskop

Náš měsíční horoskop Vám přináší důležité informace o tom, co Váš čeká v lásce, práci i zdraví. Dozvíte se, jak nejlépe naložit s Vaši energií. Zda se můžete těšit na příliv síly, která podpoří odvážná dobrodružství, nebo jestli bude lepší držet se tento měsíc zpátky a užívat raději klidu a bezpečí domova.

Láska

Zjistěte pomocí horoskopu, jak je to s Vašim partnerským vztahem. Jaké tendence budou během měsíce v lásce převládat? Zvítězí sobeckost nebo Vás protějšek bude nosit na rukou a zahrnovat dárky a květinami? Čeká Vás vášeň a romantika nebo studená sprcha? Měsíční horoskop mnohé napoví!

Zdraví

Ve zdravém těle, zdravý duch. Dáme Vám dobré rady, které pomohou zvýšit fyzickou zdatnost. Bude lepší sportovat hodně, málo, nebo se snad raději jen pasivně rekreovat někde v lázních? Tělo je složitý a cenný nástroj pro duši a je dobré vědět, jak se o něj nejlépe starat. Jen když se budete cítit opravdu fit, můžete být šťastní a úspěšní.

Kariéra

Měsíční horoskop rovněž řekne, jaké příznivé a nepříznivé vlivy budou ovlivňovat Vaši kariéru. Kdo se v práci postará o Vaše pohodlí a kdo bude naopak zdrojem nervozity. Kdo s vděkem přijme Vaše jedinečné nápady a kdo Vám bude nejspíš házet klacky pod nohy? Sledujte vlastní intuici i směr, kterým Vás vedou hvězdy.

Finance

Všichni, kteří považují peníze za důležité, jistě ocení doporučení, která mohou zlepšit finanční situaci. Je vhodné šetřit nebo si vyhodit z kopýtka? Náš horoskop každý měsíc hledá správný kompromis mezi svůdnými reklamními nabídkami a rozumným přístupem k domácímu rozpočtu.

Věříme, že naše měsíční horoskopy Vám pomohou při rozhodování a přinesou také nezbytnou inspiraci nejméně dvanáctkrát do roka. Přejeme Vám štěstí v lásce, svěží mysl i pracovní úspěchy.

Archiv

2018

Starší