HoroskopyHoroskop na příští měsícHoroskop na leden podle tarotu 2015

Horoskop na leden podle tarotu 2015

Horoskop na leden podle tarotu 2015

Jaký bude leden 2015? Horoskop podle tarotu Vám poradí, na jaké nástrahy i radosti se můžete připravit! Horoskop z tarotových karet přináší důležitou inspiraci i potřebnou zábavu do všedních dnů.

Tip: přečtěte si i náš klasický horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na leden 2015.

Naděje horoskopu: Král holí

Co dobrého Vás čeká?

Klíčové vlastnosti: podnikavost, autorita, sebevědomí, sebejistota

Král holí v rukou třímá mocné žezlo a jeho šaty jsou zároveň brněním. Představuje silného bojovníka, který o svých krocích nepochybuje a rázně jedná.

Horoskop podle tarotu říká: v lednu bude přát štěstí těm, kteří vládnou pevnou rukou. Buďte to Vy, kdo má navrch. Když přijde na věc, jednejte! Nenechte se svazovat pochybnostmi ani vleklými diskusemi. Buďte to Vy, kdo má rozhodné slovo. Jednejte rázně a úspěch bude na Vaší straně.

V lednu využívejte své autority. Málokomu se jí podaří zpochybnit nebo dokonce podkopat. Horoskop na leden podle tarotu vybízí k přímočarosti a podnikavosti. Král holí není kličkujícím diplomatem. Stejně tak i Vy byste měli využít svůj potenciál odvážného dobyvatele a vládce.

Nepřízeň horoskopu: Čtyřka disků

Jaké nástrahy Vám hrozí?

Klíčové vlastnosti: stabilita, bezpečí, majetek, konzervatismus / chamtivost, čirý materialismus, zvýšená ochrana sebe samého

Číslo čtyři představuje numerologicky „pevnou zem“. Čtyřka disků má uprostřed heraldický znak s bájným ptákem Fénixem, který povstává z popela. Fénix je symbolem znovuzrození. Zároveň ale připomíná neustálou pomíjivost všech věcí.

Horoskop podle tarotu varuje: i pokud se budete během ledna cítit zdraví a v bezpečí, mějte na paměti nestálost a prchavost všeho kolem nás. Klid a jistota nejsou totiž v životě samozřejmostí, ale pouze darem, který nám nebesa dočasně propůjčují. Buďte připraveni na bolestné změny (i Fénix musí shořet), které Vám umožní jít v životě očištěni dále (Fénixovo znovuzrození) .

Poznámka: Čtyřka disků byla v horoskopu vyložena vzhůru nohama, takže rovněž upozorňuje na negativní vlastnosti jako jsou chamtivost a materialismus, před kterými byste měli být v lednu na pozoru.

Most horoskopu: Osmička pohárů

Jakou cestou se vydat?

Klíčové vlastnosti: vyprázdnění, netečnost, lhostejnost, ústup, rezignace / beznaděj, útěk, zklamání

Když budete vybírat vhodnou cestu, musíte také nějakou jinou opustit. Nemůžete být na více místech současně – jak se říká: Kdo honí více zajíců současně, nechytí ani jednoho.

Horoskop podle tarotu nabádá: leden bude měsícem, kdy pocítíte vyčerpání. Celý rok jste se pro ostatní obětovali a nyní byste měli začít nanovo? Musíte nejprve obezřetně získat novou energii, abyste mohli vykročit s pomocnou rukou k druhým. Jinak hrozí, že ve Vašich myšlenkách převládne beznaděj a lhostejnost. To však nepotřebujete ani Vy, ani druzí. Podle uvážení tedy odmítněte prosby a žádosti ostatních, pokud cítíte, že jsou již nad Vaše síly. Dopřejte si čas pro sebe. Odpočívejte.

Horoskop na leden podle tarotu 2015 Horoskop na leden podle tarotu 2015 Horoskop na leden podle tarotu 2015 Horoskop na leden podle tarotu 2015