Horoskopy › Kontakt

Redakce

Společnými silami se snažíme o to, abyste na těchto stránkách našli užitečné informace z oblasti výkladu karet a esoteriky. Doufáme, že studium tarotu Vám pomůže přinést nový vhled do života a četba horoskopů pro změnu potřebnou inspiraci i pobavení.

Redakci webu eTarot.cz tvoří Jiří Berta, Lukáš Berta a Lenka Bertová.

Mgr. Jiří Berta

Mgr. Jiří Berta

Narodil jsem se v Prostějově 10.11.1957. Jsem absolvent SUPŠ v Brně a oboru sociologie na Masarykově univerzitě. Mimo práce s kartami se věnuji kresbě, malbě a fotografování.

MgA. Lukáš Berta

MgA. Lukáš Berta

Věřím, že svět funguje i na jiných principech, než jsou popsány v učebnicích klasické fyziky. Stránky eTarot.cz jsem založil v roce 2010. Navazují na mé předchozí práce v oblasti výkladů snů zveřejně na VykladSnu.cz. Publikuji rovněž anglicky na xTarot.com. Narodil jsem se v Brně 7.9.1979. V letech 1999 - 2005 jsem studoval na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně. Příležitostné malování obrazů a psaní mi dělá radost dodnes. Více o mě na adrese LukasBerta.com.

Lenka Bertová

Lenka Bertová

Narodila jsem se ve znamení Býka v roce 1980. Na eTarot.cz se starám o jazykové korektury, konstruktivní kritiku a experimenty s vykládáním karet v běžném životě.

Kontakt

Těšíme se na Vaše postřehy, nápady nebo návrhy na spolupráci.
Pozor: nenabízíme výklady karet ani další esoterické služby.

E-mail: