HoroskopyHoroskop na příští měsícHoroskop na prosinec podle tarotu 2014

Horoskop na prosinec podle tarotu 2014

Tarotový horoskop na prosinec 2014

Jaký bude prosinec podle tarotových karet? Horoskop Vám poradí, na jaké nástrahy i radosti se můžete připravit! Horoskop z tarotových karet přináší důležitou inspiraci i potřebnou zábavu do všedních dnů.

Naděje horoskopu: Královna mečů

Co dobrého Vás čeká?

Klíčové vlastnosti: racionální, chytrá, samostatná, melancholická, chladná, nezávislá

Královna mečů představuje mnoho typicky mužských vlastností. I přesto zůstává ženou, která se však ve světě rozhodně neztratí.

Tarotový horoskop doporučuje: ať jste žena nebo muž, v prosinci dbejte především na Váš rozum a chladný racionální úsudek. Nenechejte se zlákat kouzlem Vánoc natolik, abyste propadli nekonečným prosbám Vašich dětí nebo hlubokým očím partnera. Nemusíte kupovat kravatu od Bosse ani švýcarské Rolexky. Radost pod stromečkem udělá i maličkost, pokud je darována skutečně z lásky. Dárky letos proto nakupujte obzvlášť s rozvahou.

Pokud začne vánoční šílenství kolem Vás sílit, vzpomeňte si na Královnu mečů, která dokáže rozhodně utnout začínající spory a zdárně odolá nesmyslným tlakům okolí. Když Vám například v práci nadřízení začnou zatápět s termíny, chytře jim dejte najevo, že za problémy mohou ti, kteří nejednají stejně zodpovědně a s rozmyslem jako Vy.

Nepřízeň horoskopu: Královna disků

Jaké nástrahy Vám hrozí?

Klíčové vlastnosti: praktičnost, vypočítavost, jistota, přízemní pohled na svět

Královna disků je ženou, která uzavírá manželství z rozumu a ne z lásky. Touží po jistotě, jak ji tomu naučili její rodiče.

Tarotový horoskop varuje: během prosince se vyvarujte lidí, kteří s Vámi jednají příliš zištně a prospěchářství jim doslova kouká z očí. Pokud Vám během dne zavolá už třetí agent s levnými energiemi nebo operátorka s výhrou v loterii, kterou si ovšem musíte přijít vyzvednout osobně, nebojte se jejich telefonát rázně utnout. V drtivé většině případů nemají totiž na mysli Vaše dobro, ale především vlastní zisk z každé podepsané smlouvy.

Nezapomeňte si také zamést před vlastním prahem. Milujete opravdu partnera celým srdcem? A nebo alespoň jeho větší polovinou? V každém vztahu je určitá míra vypočítavosti a zištnosti samozřejmá. Partneři i manželé si vycházejí často vstříc s tím, že na oplátku něco čekají (například: včera jsem Ti masíroval záda já a kdo je dnes namasíruje mě?). Tato sobeckost však nesmí nikdy přerůst do samotných základů vztahu. Horoskop nabádá v této oblasti k velké opatrnosti. Zamyslete se proto, jak jste na tom Vy.

Most horoskopu: Rytíř pohárů

Jakou cestou se vydat?

Klíčové vlastnosti: přátelský, smířlivý, harmonický, vášnivý avšak nevěrný milenec
Karta Most Vám pomůže získat lepší představu, kde se nachází správný směr pro řešení Vašich nesnází a problémů.

Tarotový horoskop nabádá: pokud si nebudete v prosinci vědět rady, vyhněte se konfliktům a snažte se být poslem harmonického východiska z aktuálních sporů. Na radikální řešení je vždy času dost. Smírný výraz v očích a úsměv na rtech nic nestojí, ale potěší všechny okolo.

Naděje horoskopu: Královna mečů Nepřízeň horoskopu: Královna disků Most horoskopu: Rytíř pohárů Most horoskopu: Rytíř pohárů