HoroskopyVodnář – znamení zvěrokruhu

Vodnář

Vodnář

Charakteristika pro znamení Vodnáře

21. leden až 20. únor
Planeta: Uran
Živel: Vzduch
Klíčové vlastnosti: tolerantní, vynalézavý, originální, zvědavý, vtipný, zasněný

Vodnáři patří často mezi velké vizionáře a snílky, kteří si neberou příliš servítky, aby s úctou respektovali uznávané hodnoty a poznatky minulosti. Mezi Vodnáře patří například Charles Darwin, Thomas Alva Edison nebo Galileo Galilei. A každý z nich se dostatečně postaral o to, aby převrátil tradice svého oboru vzhůru nohama.

Vodnář Vás nebude hodnotit podle prvního dojmu. Má rád vlastní svobodu a nezávislost a obvykle totéž respektuje u druhých. Typický Vodnář k Vám proto bude tolerantní, pokud ho necháte žít s jeho názory. Bude k Vám upřímný, ale nebude Vám radit, jak byste měli žít. Ví, že každý má své ideály a vlastní touhy.

Pohybuje se v oblacích (jeho živel je vzduch), takže jej občas uvidíte, jak sedí na duze a vylévá na zem proudy své fantazie. O svých plánech hodně mluví, ale k jejich uskutečnění se často nedostane. Má jich totiž často mnohem víc, než lze během jednoho života stihnout.

Jen výjimečně najdete Vodnáře, který by se vyžíval v jednotvárné a nudné práci. Netouží obvykle být například úředníkem, prodavačem ve fastfoodu  nebo zvedat telefony na vrátnici. Byrokracie a nezáživná rutina je mu proti srsti. Raději bude dělat něco skutečně zajímavého, užitečného a potřebného, aby jeho práci lidé náležitě ocenili.

Nerad se zavazuje k povinnostem, takže se cítí nesvůj, když má sdělit pevný termín schůzky nebo odevzdání projektu. Nechává raději věci otevřené a chce mít zadní vrátka. V ideálním případě zůstává oním vizionářem a tvůrčím géniem, který k sobě potřebuje minimálně dalšího člověka, aby jeho sny dotahoval do konce.

Vodnář sice často věří v možnou změnu světa k lepšímu, ale nechává aktivitu v tomto směru na druhých. On není tím, kdo půjde s praporem do bitvy první. Místo skutečného válčení bude raději meditovat pod stromem a čekat na osvícení jako Buddha.

Lea – Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Muži ve znamení Vodnáře

Vodnář se snaží být s každým zadobře. Jen málokterý je sobecký a malicherný. Lákají ho tajemství, takže ho můžete najít s tužkou u křížovky, ve frontě před novou expozicí technického muzea, ale také s lupou v lese, jak luští stopy lesní zvěře.

Dívka, která ho chce získat, v něm musí proto vzbudit nejprve zvědavost. Číst otevřenou knihu pro něj není žádná výzva. Takže zvažte, jakou návnadu byste pro tohoto Sherlocka Holmese mohla připravit. Pozvat jej na soutěž v hledání pokladů pomocí gps může být větší dobrodružství a výzva než společná návštěva nějaké zapadlé kavárny.

Připravte se ovšem, že si nepotrpí na samoúčelná gesta. Místo kytice růží Vám klidně věnuje pampelišku a bude se při tom záludně usmívat. Téměř jistě povede život plný změn, sporů a nečekaných událostí. Dejte si proto pozor, nemusí to být nejlepší živitel rodiny. Pokud přijde k velkým penězům, je to většinou dílem náhody a ne jeho touhou zbohatnout. Může vymyslet létající parník, zázračný oblek, který se nedá ušpinit, nebo odpružené boty, které budou běhat skoro samy. Podstatné ale je, že při tom neustálém hloubání si často neumí ani namazat chleba nebo uvařit čaj. Bude tedy potřebovat také někoho, kdo se o něj postará. A to můžete být právě Vy.

Ženy ve znamení Vodnáře

Tyto ženy baví překvapovat okolí. V životě to snad ani neumí jinak. Jejich nápady neznají hranic. Taková žena narozená ve znamení Vodnáře se může nechat zavřít do kláštera, vyrazit s Červeným křížem na pomoc do Afriky a nebo si otevře hostinec v nenápadné anglické vesničce.

Někdy bohužel trpí nedostatkem pevných citů. Jedná se běžnou vlastnost vzdušného znamení. I když se umí pro věci nadchnout opravdu hluboce a z celého srdce, ne vždy to má dlouhého trvání.  Vítr jednoduše rozfouká původní nadšení a nebo přinese něco nového a jiného, co upoutá její pozornost více.

Typickou ženu ve znamení Vodnáře nebude moc zajímat limit na Vaší kreditní kartě ani stav Vašich důchodových úspor. Čeká, že budete zajímavý a zábavný. Má ráda Vás a žije pro současnost. Nudit se s nějakým starým milionářem a čekat, až natáhne bačkory, to není její styl.

Pokud ji chcete zaujmout, vymyslete něco romantického a zároveň trochu ztřeštěného. Přijde Vám vtipné a lákavé, když Vincent Vega ve filmu Pulp Fiction vezme manželku svého bosse na mléčný koktejl do baru, kde obsluhují hollywoodské hvězdy 50. let? Nebo když Rocky ve stejnojmenném filmu pozve Adrien na prázdné noční kluziště? Určitě budete muset přijít na něco neméně originálního, abyste zaujali ženu ve znamení Vodnáře. Například proletět se společně balónem stojí sice hodně peněz, ale zase ruku na srdce, kdo by si takové rande nepamatoval do konce života. Jejím živlem je vzduch, takže se poohlédněte po něčem, co vám společně větrem načechrá vlasy.Známé osobnosti ve znamení Vodnáře

Muži

Paul Newman, herec (26. ledna 1925)
John Travolta, herec (18. února 1954)
Gene Hackman, herec (30. ledna 1930)
Jack Lemmon, herec (8. února 1925)
Michael Jordan, basketbalista (17. února 1963)
Robbie Williams, herec (13. února 1974)
Phil Collins, zpěvák (30. ledna 1951)
Peter Gabriel, zpěvák (13. února 1950)
Justin Timberlake, zpěvák (31. ledna 1981)
Tom Selleck, herec (29. ledna 1945)
Burt Reynolds, herec (11. února 1936)
Nick Nolte, herec (8. února 1941)
Benicio Del Toro, herec (19. února 1967)
Benny Hill, komik (21. ledna 1924)
Bob Marley, zpěvák (6. února 1945)
Henry Rollins, zpěvák (13. února 1961)
Axl Rose, zpěvák (6. února 1962)
Valentino Rossi, závodník (16. února 1979)
Cristiano Ronaldo, fotbalista (5. února 1985)
Nicolas Sarkozy, prezident Francie (28. ledna 1955)
Abraham Lincoln, prezident USA (12. února 1809)
Franklin Delano Roosevelt, prezident USA (30. ledna 1882)
Ronald Reagan, prezident USA (6. února 1911)
Charles Darwin, vědec (12. února 1809)
Thomas Alva Edison, vynálezce (11. února 1847)
Galileo Galilei, vědec (5. února 1564)
Wolfgang Amadeus Mozart, skladatel (27. ledna 1756)

Ženy

Natalie Imbruglia, zpěvačka (4. února 1975)
Jennifer Aniston, herečka (11. února 1969)
Mia Farrow, herečka (9. února 1945)
Shakira, zpěvačka (2. února 1977)
Paris Hilton, miliardářka a celebrita (17. února 1981)
Virginia Woolf, spisovatelka (25. ledna 1882)

České celebrity ve znamení Vodnáře

Jdi na seznam českých známých osobností.Hlavní znaky Vodnáře

Stručná charakteristika

Emanuela – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Symbol znamení Vodnáře

Vodnář

Tento článek vychází z více internetových zdrojů a knih. Pro všechny, kteří by si chtěli přečíst dobrou a skutečně obsáhlou knihu o znameních zvěrokruhu, vřele doporučuji tituly, které mě rovněž významně inspirovaly – Linda Goodmanová: Sluneční znamení a Brigitte Hamannová: Dvanáct archetypů.

Další články

Partnerská shoda v lásce s Vodnářem
Stručná charakteristika Vodnáře
Verše pro znamení Vodnář