HoroskopyVodnář – znamení zvěrokruhuStručná charakteristika

Vodnář

Vodnář

21. leden až 20. únor
Planeta: Uran
Živel: Vzduch

Stručná charakteristika znamení Vodnář

  1. Vodnáři patří často mezi velké vizionáře a snílky, kteří si neberou příliš servítky, aby s úctou respektovali uznávané hodnoty a poznatky minulosti.
  2. Mezi Vodnáře patří například Charles Darwin, Thomas Alva Edison nebo Galileo Galilei. Každý z nich se dostatečně postaral o to, aby převrátil tradice svého oboru vzhůru nohama.
  3. Vodnář Vás nebude hodnotit podle prvního dojmu. Bude k Vám upřímný, ale nebude Vám radit, jak byste měli žít. Vodnář ví, že každý má své ideály a vlastní touhy.
  4. Vodnář se pohybuje  v oblacích (jeho živel je vzduch), takže jej občas uvidíte, jak sedí na duze a vylévá na zem proudy své fantazie.
  5. Vodnář se nerad zavazuje k povinnostem, takže se cítí nesvůj, když má sdělit pevný termín schůzky nebo odevzdání projektu. Nechává raději věci otevřené a chce mít zadní vrátka.
  6. Vodnář není tím, kdo půjde s praporem do bitvy první. Místo skutečného válčení bude raději meditovat pod stromem a čekat na osvícení jako Buddha.
  7. Muže ve znamení Vodnáře lákají tajemství. Dívka, která ho chce získat, v něm musí proto vzbudit nejprve zvědavost. Číst otevřenou knihu pro něj není žádná výzva.
  8. Připravte se na to, že Vodnář si nepotrpí na samoúčelná gesta. Místo kytice růží Vám klidně věnuje pampelišku a bude se při tom usmívat.
  9. Žena ve znamení Vodnáře čeká, že budete zajímavý a zábavný. Žije pro současnost. Nudit se s nějakým starým milionářem a čekat, až natáhne bačkory, to není její styl.
  10. Vodnáři bohužel často trpí nedostatkem pevných citů. Jedná se o běžnou vlastnost vzdušného znamení. I když se umí pro věci nadchnout opravdu hluboce a z celého srdce, ne vždy to má dlouhého trvání.

»   Podrobná charakteristika Vodnáře
»   Partnerská shoda v lásce s Vodnářem