HoroskopyRyby – znamení zvěrokruhuStručná charakteristika

Ryby

Ryby

21. únor až 22. březen
Planeta: Neptun
Živel: Voda

Stručná charakteristika znamení Ryby

  1. Už jste viděli rybu, která by vydržela dlouho na jednom místě? Leda by byla leklá. Takže každá normální Ryba musí být v pohybu.
  2. Když už nemůže Ryba plout po volném moři, bude ji vyhovovat pestrý korálový útes. Latinské přísloví ostatně říká „stojaté vody se kazí“ a tomu Ryby velmi dobře rozumějí.
  3. Moc a peníze Ryby příliš nelákají. Mít moc totiž s sebou nese zodpovědnost i starosti a také často nutnost být připoutaný na jedno místo.
  4. Ryby jsou spíše duchovně a citově založené bytosti, které se řídí intuicí. Pod vodou musíte často jednat rychle a na nějaké zdlouhavé analýzy a přemýšlení není mnohdy vůbec čas.
  5. Peníze vnímají jako prostředek pro pohodlný život a ne jako jeho cíl. Ryby si uvědomují pomíjivou hodnotu peněz víc než ostatní.
  6. Každá Ryba má proto možnost nechat se pohodlně unášet proudem a jen málokterá plave proti němu. Ryby přirozeně volí spíše cestu nejmenšího odporu.
  7. Ryby jsou snílci, takže jim často stačí nasadit si růžové brýle a hned vidí svět v lepším světle. Skutečná ryba může žít jen pod vodou a náš svět vůbec nezná.
  8. Muži ve znamení Ryba jsou citliví a vnímaví. Obvykle rádi pomáhají ostatním. S takovým mužem se určitě nudit nebudete. Tedy pokud Vám neuplave za jinou.
  9. Žena ve znamení Ryb se zamiluje do snů a ideálů svého partnera, aby je s ním mohla sdílet. 
  10. Ryby se jen výjimečně nechají zahnat do kouta. Svět je pro ně nekonečný oceán.

»   Podrobná charakteristika Ryb
»   Partnerská shoda v lásce s Rybami