HoroskopyPanna – znamení zvěrokruhuStručná charakteristika

Panna

Panna

23. srpen až 22. září
Planeta: Merkur
Živel: Země

Stručná charakteristika znamení Panna

  1. Panny jsou spolehlivé a přesné. Na první pohled to jsou puntičkářky s klidným a vyrovnaným pohledem na svět.
  2. Lidé narození ve znamení Panny jsou pracovití a pozorní. Mají analytické schopnosti a málo co jim unikne, i když to často diplomaticky nedávají ostatním najevo.
  3. Typická Panna je velmi dobře organizovaná, což může způsobovat problémy v práci, pokud má spolupracovat s někým, kdo nesplňuje její nároky, jak si efektivně uspořádat úkoly.
  4. Lidé narození ve znamení Panny milují harmonii a ocení každou příležitost, kdy je možné do chaosu vnést řád. Jejich přesvědčením je, že svět bude lepším místem k životu, když budou i ostatní žít spořádaně a ohleduplně.
  5. Panny nakládají uváženě s penězi i s náklonností k lidem. Jsou v obojím prozíraví. Jejich hospodárnost však může v očích ostatních někdy vypadat jako lakota.
  6. Když jdete na schůzku s Pannou, buďte proto rozhodně dochvilní. Panny nemají rády lenochy, opozdilce a lidi, kteří rozhazují peníze za zbytečný luxus.
  7. Panny se nechtějí cítit zavázány a ani být na nikom závislé. Jsou velmi samostatné a mnoho z nich zůstává i delší dobu v životě bez partnerství.
  8. Muž ve znamení Panny má málo iluzí, i když je právě zamilovaný. A láska s ním nebude jako z příběhu o Romeovi a Julii.
  9. Pravá žena ve znamení Panny je dáma, která vždy působí důstojně a své emoce si nechává pro sebe. Má dobrý úsudek, takže rohlíkem ji neopijete.
  10. Panny si dávají dlouho na čas, než se rozhodnou pro někoho, komu stojí za to obětovat svobodu na celý život.

»   Podrobná charakteristika Panny
»   Partnerská shoda v lásce s Pannou