HoroskopyBlíženci – znamení zvěrokruhuStručná charakteristika

Blíženci

Blíženci

22. květen až 21. červen
Planeta: Merkur
Živel: Vzduch

Stručná charakteristika znamení Blíženci

  1. Živel lidí narozených ve znamení Blíženců je vzduch a jejich planetou je Merkur. Nestálost a proměnlivost je proto základní vlastností Blíženců.
  2. V těch nejtypičtějších případech můžete vnímat určitou nervózní energii, která tyto lidi obklopuje. Zářným příkladem je Johnny Depp v roli Jacka Sparrowa ve filmu Piráti z Karibiku. Těkavost, výmluvnost a neklid, který Johny Depp bravurně rozehrává, mu nejsou cizí. Tajemství je v tom, že on sám je Blíženec.
  3. Blíženci dokáží bez problémů měnit vše od účesu, šatů a názorů až po zaměstnání nebo partnera. Zvyknout si na nějakou výraznou životní změnu je pro ně proto lehčí než pro ostatní znamení.
  4. Díky obratnému komunikačnímu talentu se Blíženci snadno uplatní v reklamně, médiích a při styku s veřejností jako tiskový mluvčí, reklamní odborník nebo třeba i politik. Čím hůře snáší stereotyp, o to více dokáží být přátelští, zábavní a dychtiví po novinkách.
  5. Blíženec je humorný kamarád, který nebude mít problém dělat přinejmenším dvě věci najednou.
  6. Blíženci neshromažďují majetek. Svazoval by jim nohy. Rádi vymění staré věci za nové a nevyzkoušené, i když takových experimentů mohou později litovat.
  7. Blíženci jsou veselí a nepředvídatelní.
  8. Blíženci jsou činorodí, nevyzpytatelní, a proto tak trochu i záhadní. Místo aby Vám řekli na rovinu, že Vás milují, udělají ze svých pocitů sladké tajemství.
  9. Obvykle nelpí na starých přátelích, místech a vzpomínkách. Nesoudí nijak ostře druhé.
  10. Lidé narození v tomto znamení nechtějí žít fádní a monotónní život. Nepojedou vlakem, když mohou letět letadlem.

»   Podrobná charakteristika Blíženců
»   Partnerská shoda v lásce s Blíženci